Betdoksan İletişim Kurun Sorunları Çözün

Müşteri hizmetleri ile betdoksan sitesinin müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşmek istiyor iseniz, iletişim başlığı altında hazırlanmış bölümleri kullanabilirsiniz. Bu sitenin iletişim seçeneklerinde, sosyal medya hesapları, elektronik posta servisi, canlı destek uygulaması, Telegram, WhatsApp gibi türler bulunmaktadır. Tamamı Türkçe, tamamı her gün, her saat hizmet verecek şekilde meydana getirilmiştir.

Betdoksan Elektronik Posta Adresleri

Karşılıklı olarak iletişim konusunda kullanabileceğiniz seçeneklerden bir tanesini, sitenin elektronik posta adresleri meydana getirmektedir. Bu sitenin müşteri hizmetlerine ulaşma konusunda, kullanabileceğiniz elektronik posta adresi, [email protected] olacaktır. Bir elektronik posta gönderirseniz, 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapıldığını göreceksiniz. Şikayet konusu oluşturup, bir elektronik posta gönderirseniz, 24 saat içerisinde geri dönüş yapıldığını göreceksiniz.

Betdoksan Canlı Yardım

Her an, her saat, her gün, her dakika müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz bölümlerde bulunmaktadır. Bu bölümlerden bir tanesini canlı yardım meydana getirmiştir. Ana ekranın sağ alt köşesinde bulunmaktadır. 7/24 canlı destek şeklinde bir Türkçe ifade ile görüşme penceresi açılmaktadır. Adınız şeklindeki bölüm, elektronik posta adresiniz şeklindeki bölüm ve kullanıcı adı şeklindeki bölüm doldurulacaktır. Üye olan şahısların görüşebileceği bir bölüm meydana getirilmiştir. Türkçe yazarak sohbet anlayışı ile hareket edeceksiniz. Her türlü konuyu gündeme getirmeniz, her türlü soruyu sormanız, beklenti, öneri ve görüşleri iletmeniz, yardım talep etmeniz mümkündür. Hizmet vermek amacıyla Türkçe hazırlanmış bu bölüme üye olan herkes başvuru yapabilir, karşılığını alabilir.

Betdoksan SMS Ve Sosyal Medya

Bildirim, duyuru veya tek taraflı iletişim anlayışında kullanılan seçenekleri de, SMS ve sosyal medya gibi başlıklarda toplamak mümkündür. SMS uygulamasına, üye olan herkes zorunlu olarak katılacaktır. Bu uygulamada kalmak zorunda olmayacaktır. SMS almak istemeyen herkes, bu programı sonlandırabilir. Bunun için canlı yardım ile görüşüp, iptal talebi ya da engelleme talebi oluşturmanız yeterlidir. Sosyal medya anlayışında Twitter, Instagram, Facebook, Youtube gibi seçeneklerin bulunduğu görülebilmektedir. Güncellemeler, duyurular, yeni giriş adresleri ve benzer konularda sağlıklı, hızlı, güvenli ve Türkçe dil seçeneğinde bilgi akışı sağlanmaktadır. Takip etme konusunda yalnızca orijinal adresleri bulmanız yeterlidir.

Betdoksan Telegram Ve WhatsApp

İletişim seçeneklerinin diğer önemli bölümünü, WhatsApp ve Telegram meydana getirmektedir. Bu 2 popüler teknolojik iletişim seçeneği üzerinden de sitenin müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkündür. Güncellemeleri, kampanyaları, duyuruları takip etmeniz mümkün olacaktır. Tabi ki Telegram, WhatsApp üzerinden de güvenli bir şekilde müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığı ile yeni ve güncel giriş adresini öğrenebilirsiniz.